Kinkiet

  • Dodaj recenzję:
  • LT 2081
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 33,50 zł
Domek dla lalek  
Miniatura w skali 1/12

Miniaturowy kinkiet do zamocownia na ścianie domku dla lalek. Klosz tego kinkietu powoduje skierowanie światła ku górze.W komplecie żarówka oraz przewód zakończony końcówką umożliwiającą wpięcie kinkietu do listwy (widoczny na drugim zdjęciu). 

Plastikową końcówkę kabla z metalowymi bolcami można przy montażu oświetlenia zdemontować (metalowe bolce wyciąga się z końcówki przy pomocy cienkich kombinerek i wyjmuje kabelki). Po zamontowaniu oświetlenia i przeciągnięciu kabla lampki do miejsca, w którym zostanie wpięty w listwę, montuje się końcówkę poprzez działanie odwrotne (przeciągamy kabelek przez plastikową końcówkę, krzyżujemy jego końce pozbawione osłonki plastikowej i wciskamy z powrotem metalowe bolce). Metalowe bolce ze względu na to, że przewodzą prąd są bardzo dopasowane do plastikowej końcówki, dlatego wyjęcie ich i ponowne włożenie wymaga użycia niewielkiej siły i nacisku.

Kinkiet posiada wymienne żarówki 12V.
Listwy, do których podłączane jest oświetlenie do domku dla lalek zasilane są prądem za pomocą zasilacza o parametrach:

AC/AC 12V 3,5A
Input AC 230V 50Hz 
Output: 12V 850mA lub Output: 12V 1650mA 

Parametry zasilacza zależą również od ilości podłączanych do domku dla lalek lampek. Zasilacz o w/w podanych parametrach zasili listwę z możliwością wpięcia 12 końcówek zasilających oświetlenie, łącznie do 32 żarówek). 

Miniatura dla kolekcjonerów i hobbystów, wykonana w skali 1:12.
Miniatura nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 14 roku życia.